PRZEDSPRZEDAŻ

KUPUJ TANIO PRZED SEZONEM!

Promocja trwa do 31.01.2018.

Wyselekcjonowane modele Premium z nowych kolekcji Author, Dartmoor i Accent możesz już teraz zarezerwować w bardzo atrakcyjnej cenie i dodatkowo otrzymać eBon.

Liczba dostępnych w promocji rowerów i czas obowiązywania oferty jest ograniczony.

Przedsprzedaż jest to usługa, która pozwala na zakup wybranych rowerów z grup Premium zanim jeszcze pojawią się w regularnej sprzedaży. Dodatkowo korzystając z tej oferty otrzymasz wartościowy eBon, który będziesz mógł wykorzystać wymieniając na dowolne dostępne produkty z oferty dystrybutora (na stronie dobresklepyrowerowe.pl). Wartość eBonu podajemy na niebieskim tle. Uprzejmie informujemy iż Klienci, którzy otrzymają Bon towarowy o łącznej wartości przewyższającej 760 zł, są zobowiązani do uiszczenia podatku dochodowego od osób fizycznych w wysokości 10% wartości otrzymanego Bonu towarowego.

Jak mogę skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji zamów interesujący Cię rower. My skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów zamówienia.
Niektóre rowery dostępne są już od grudnia 2017, natomiast pełna dostępność modeli to kwiecień 2018. Zapas rowerów objętych promocją jest ograniczony, jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z Przedsprzedaży to zapewniamy, że Twoje zamówienie potraktujemy priorytetowo!

Dlaczego Przedsprzedaż?

Korzystając z Przedsprzedaży gwarantujesz sobie dostępność wybranego rozmiaru i koloru, gdyż liczba dostępnych modeli Premium jest limitowana. Ponadto rezerwując rower przed sezonem  otrzymasz najbardziej wartościowy eBon.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 54 elementów