Polskie Marki

Wspieramy działalność polskich producentów – zarówno większych firm, takich jak Romet czy Accent, jak i mniejszych przedsiębiorstw tworzących z czystej z pasji do kolarstwa – mowa choćby o The Trail oraz Trezado.

 

Tworzone przez nich rowery i akcesoria są wysoce cenione nie tylko przez amatorów, lecz także doświadczonych zawodników na całym świecie. Współpraca z polskimi firmami rowerowymi, które przygotowują sprzęt na wysokim światowym poziomie, to dla nas prawdziwa przyjemność.

 

Accent – polski team, który ze zwykłego majsterkowania przy rowerach przeszedł do projektowania jednośladów, części oraz akcesoriów dla profesjonalistów. Marka skupia się na kolarstwie górskim, przełajowym i turystycznym. Banana Bikes – jak mówią sami twórcy marki, inspiracją do założenia działalności była miłość do rowerów. Podstawę stanowią pasjonaci kolarstwa i wszystkiego, co z nim związane. Propozycje obejmują nowoczesny sprzęt rowerowy dla najbardziej wymagających miłośników jednośladów.

Crosso – po co wydawać krocie na zagraniczne akcesoria, skoro tę samą jakość (za znacznie mniejsze pieniądze) można uzyskać na własnym podwórku? Właśnie ta myśl przyświecała twórcom marki Crosso, dziś wiodącemu producentowi sakw rowerowych.

Dartmoor – produkty tej młodej, rozwijającej się firmy są konstruowane przez gliwicką markę Velo. Motto „Ride Your Way” znakomicie opisuje asortyment obejmujący sprzęt oraz akcesoria dedykowane kolarstwu ekstremalnemu.

Milly Mally – polska marka, która wyspecjalizowała się w produkcji wózków spacerowych. Pragnąć jednak poszerzyć ofertę, zajęła się przygotowywaniem innych produktów, w tym rowerków biegowych dla najmłodszych.

Romet – jedna z najbardziej znanych marek rowerowych w Polsce, która wydała na świat uwielbiany przez wielu rowe Wigry. Dziś firma skupia się na tworzeniu wysokiej klasy sprzętu kolarskiego, silnie wspierając polską branżę rowerową oraz motoryzacyjną.

The Trail – polska marka z siedzibą w Bielsku-Białej, która sama określa się jako „okołorowerowa”. Specjalizuje się produkcji oraz sprzedaży licznych akcesoriów – nie tylko do jednośladów, ale także z przeznaczeniem dla kolarzy.

Trezado – producent uszczelniaczy do zabezpieczania sprzętu rowerowego. Płyny marki stanowią ciekawą alternatywę dla dętek i z tego też względu są chętnie wybierane m.in. przez profesjonalnych zawodników MTB.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 86 elementów