Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: Shimano

Ten producent z niemal wiekową tradycją zajmuje się tworzeniem podzespołów do rowerów. Nic więc dziwnego, że Shimano jest jednym z liderów w branży i marką rozpoznawalną na całym świecie. Jej produkty charakteryzują się niezwykłą dokładnością wykonania i wysoką wytrzymałością na eksploatację. Prezentujemy części, które po zamontowaniu w jednośladzie podnoszą jego prestiż.


Przyjemność z jazdy na rowerze zdecydowanie wspomaga odpowiednio dobrany sprzęt. Jeśli nawet trasa jest długa i wyczerpująca, niezastąpione okazują się przednie i tylne przerzutki oraz zamontowane zębatki. Shimano przez lata zyskał miano jednego z najlepszych producentów właśnie tego typu części. Cechują się one płynnością działania nawet podczas najbardziej intensywnej jazdy. W ofercie posiadamy przerzutki przeznaczone zarówno do rowerów dla profesjonalnych kolarzy, jak i do tych z napędem elektrycznym. Z kolei proponowane przez nas kasety zębatek sięgają nawet dwunastu rzędów, co pozwala stworzyć imponujące połączenie.


Jednak o ile rozpędzenie jednośladu to kwestia niezwykle istotna, o tyle jego bezpiecznie i natychmiastowe zatrzymanie to sprawa fundamentalna. W ofercie naszego sklepu posiadamy całe zestawy hamulców hydraulicznych z radiatorem w komplecie lub bez niego. Dodatkowo, w celu zwiększenia komfortowej jazdy proponujemy także buty tej japońskiej marki. Potwierdzeniem funkcjonalności tych podzespołów oraz obuwia świadczy fakt, że produkty Shimano są wykorzystywane przez profesjonalnych kolarzy w trakcie najsłynniejszych wyścigów na świecie typu Tour de France.


Natomiast asortyment naszego sklepu nie jest kierowany jedynie do profesjonalistów, ale do wszystkich miłośników jazdy na rowerze. W ofercie produktów Shimano posiadamy szereg części, które doskonale sprawdzą się w mniej wyczynowych jednośladach, co przekłada się również na niższą cenę tych podzespołów. Posiadamy nie tylko przerzutki, manetki i zębatki, ale także poszczególne najmniejsze elementy tworzące napęd rowerowy. Proponujemy śrubki, łożyska, łańcuchy oraz pedały, które mimo niskich cen stanowią gwarancję satysfakcjonującej jazdy, dzięki temu, że zostały stworzone przez markę Shimano.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 537 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 537 elementów