Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: Look

Zdecyduj się na rozwiązanie wybierane przez najlepszych – pedały zaprojektowane przez firmę LOOK zaskoczą Cię innowacyjnością, wytrzymałością oraz gwarancją komfortowej i pewniej jazdy w każdych warunkach. Zapewnij sobie idealne podparcie i zyskaj maksymalne przekazywanie energii podczas pedałowania.

LOOK to francuska firma istniejąca na rynku od 1951 roku, która początkowo specjalizowała się w produkcji wiązań narciarskich. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na poszerzenie możliwości produkcyjnych. Z czasem zajęła się wyrobem ram, odzieży oraz sprzętu rowerowego, w tym pedałów - tak znakomicie znanym miłośnikom kolarstwa wyczynowego.

Czas świetności marki LOOK przypada na lata 80., kiedy na rynku pojawiło się pionierskie rozwiązanie w postaci pedałów zatrzaskowych (zwanych również automatycznymi). Z powodzeniem zastąpiły koszyki, a z czasem znalazły zastosowanie w rowerach szosowych oraz górskich. Okazały się znacznie wygodniejszym sposobem na utrzymanie stabilności podczas pedałowania w ekstremalnych warunkach.

Marka rozsławiła się również za sprawą usztywnionej ramy rowerowej z włókna węglowego Carbon Look KG 86, na której LeMond wygrał Tour de France w 1986 roku. Kolejnym rewolucyjnym produktem okazała się rama rowerowa KG 196 wykonana z mieszanki węgla, aluminium oraz ceramiki, która w sprzedaży pojawiła się na początku lat 90.

Obecnie LOOK jest wiodącym producentem pedałów zatrzaskowych stosowanych przez profesjonalnych kolarzy na całym świecie. Innowacyjność produktów, ich niezawodność i gwarancja realnej przewagi na trasie sprawiły, że jest to marka numer jeden wśród osób chcących rozpocząć przygodę z kolarstwem ekstremalnym.

Produkty wyróżnia wysoka bezawaryjność, uniwersalność, aerodynamiczna konstrukcja, a także zwiększona powierzchnia podparcia wspomagana przez płynny system łożyskowania, który gwarantuje maksymalne przekazywanie energii podczas jazdy. Pedały LOOK nie pozwolą Cię zatrzymać – sprawdź, jak wiele możesz dzięki nim osiągnąć!

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 31 elementów