Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: QuadLock

Wybierz coś więcej niż komfort – zdecyduj się na rozwiązanie, które będzie z Tobą zawsze, gdy przekraczasz granice swojego organizmu. System Quad Lock® pozwoli Ci na korzystanie ze wszystkich możliwości, jakie kryją się w Twoim smartfonie – bez względu na to, czy będziesz wspinał się na skałkach czy zdobywał kolejny kilometr maratonu.

Czym Quad Lock® różni się od wszystkiego, co testowałeś dotychczas? To innowacyjny system mocowania, który tworzy kompatybilne połączenie między smartfonem a Twoim stylem życia. Seria bezpiecznych opasek, uchwytów oraz etui pozwala na pewne przytwierdzenie sprzętu, integrując go z Tobą – tym, co robisz i co kochasz najbardziej podczas aktywności fizycznej. Ruch, opór powietrza, nierówności na drodze – nic nie przeszkodzi Ci w czerpaniu radości ze sportu.

System Quad Lock® został opracowany w Australii przez Chrisa Petersa, projektanta z Melbourne. Szybko zdobył grono osób zachwyconych innowacyjnością i jednocześnie prostotą takiego rozwiązania. Mocowania skonstruowane zostały z myślą o tym, aby w jak najpewniejszy i zarazem najbezpieczniejszy sposób zapewniać Ci dostęp do aplikacji dostępnych w smartfonie.

System mocowania Quad Lock® posiada opatentowany dwustopniowy mechanizm blokujący, który zabezpiecza telefon przed poluzowaniem i uszkodzeniem w trakcie ruchu. Ponadto uchwyty zaopatrzone zostały w wąską obudowę ochronną, po zamontowaniu niemal niewidoczną.

Sprzęt możesz przytwierdzić do ramienia lub ramy roweru, dzięki czemu masz nam nim stałą kontrolę. Otrzymujesz możliwość korzystania z prywatnego centrum rozrywki ukrytego w Twoim smartfonie – ciesz się muzyką podczas biegania, jazdy na rowerze czy zwykłej przejażdżki samochodem. To jednocześnie ogromna wygoda – wystarczy komenda głosowa lub wizualna, aby w pełni korzystać z telefonu, bez konieczności sięgania po sprzęt do kieszeni.

Każdy, kto biega, jeździ na rowerze, rolkach czy desce, doskonale wie, jak ogromne jest to ułatwienie. Zwiększ komfort swojego życia, osiągaj lepsze wyniki i zdobywaj prywatne szczyty z pomocą Quad Lock®.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów