Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: Fantic

Powiedzieć o tej włoskiej firmie, że wyznacza trendy w rozwoju rowerów elektrycznych, to jak nie powiedzieć nic. Fantic to marka e-bike’ów premium, której nadrzędnym celem jest nieustanne zwiększanie komfortu jazdy nie tylko po mieście, ale także w wymagających terenach górskich. W swoich projektach łączy bezkompromisowy design z ponadczasową technologią.


Napędzane energią elektryczną i innowacjami


Dzięki marce Fantic satysfakcja z jazdy na rowerze wznosi się na nowy poziom. Wiele jednośladów tego włoskiego producenta bazuje na napędzie SRAM, silniku Brose oraz baterii sięgającej pojemnością 630 Wh. Przekłada się to na możliwość wykręcania na dwóch kołach niezwykle imponujących osiągów. Dodatkowo jedną z głównych charakterystycznych właściwości e-rowerów Fantic są zróżnicowane pod względem rozmiaru koła. Dzięki temu, że pierwsze jest większe od drugiego (29" i 27,5"), pokonywanie wszelkich górskich, leśnych, czy też miejskich przeszkód staje się w dużym stopniu ułatwione. Oczywiście środek ciężkości takiego elektrycznego roweru umiejscowiony został tak, by pomimo osiągania zawrotnych prędkości jednoślad doskonale trzymał się nawierzchni.


Oprócz rozwiązań technologicznych włoska marka Fantic zadbała również o wytrzymałość i odporność poszczególnych podzespołów. Mając na uwadze najbardziej newralgiczne elementy układu elektrycznego producent z największą dokładnością ukrywa je, zabezpieczając tym samym przed piachem, wodą i wszelkimi innymi zanieczyszczeniami. Niemniej jednak wyciąganie akumulatora jest niezwykle proste nawet dla początkujących użytkowników.


Uniwersalny design


Wizualność wszystkich rowerów elektrycznych od Fantic sprawia, że trafiają one w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niezależnie od wybranego rodzaju jednośladu, zawsze prezentują w pełni nowoczesny desing. Agresywnie poprowadzona linia ramy podkreśla dynamiczny charakter e-bike'a, co w połączeniu z jego włoskim napędem (czyt. temperamentem) staje się niewyczerpalnym źródłem niezapomnianych e-mocji.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.