eRaty Santander Consumer Bank

Buty rowerowe

Jako pasjonaci doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem wyposażenia każdego cyklisty są dopasowane buty rowerowe. Nie tylko muszą one odpowiadać wymaganiom konkretnego modelu jednośladu (być dopasowane do typu zastosowanych pedałów), ale również dawać użytkownikowi pełen komfort – nawet w trakcie długotrwałych oraz intensywnych treningów. Pary, które znalazły się w naszym asortymencie, z pewnością odpowiedzą na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się wszystkim propozycjom.

MTB męskie

Jedną z licznych propozycji, które odnajdą Państwo w niniejszym dziale są buty rowerowe MTB męskie. Zostały wykonane z trwałych materiałów, zapewniających stopie nie tylko właściwą ochronę, ale i efektywną cyrkulację powietrza. Z pewnością poprawią też komfort jazdy.

MTB damskie

Ciekawy design, jak również konstrukcyjna doskonałość sprawia, że po oferowane przez nas buty rowerowe MTB damskie sięga coraz więcej pań. Wszystkie pary zostały wyposażone w bardzo wygodne i funkcjonalne systemy zapięcia. Zapraszamy do zapoznania się z zastosowanymi w produkcji tych par technologiami.

Szosowe meskie

Stale dbamy o to, aby nasi Klienci mieli możliwość sięgnięcia po najnowsze realizacje różnych producentów – w szczególności zaś jeżeli dotyczy to marki Sidi. Buty rowerowe szosowe męskie z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet zawodowych kolarzy.

Szosowe damskie

Wśród licznych propozycji, które przygotowaliśmy, znalazły się również buty rowerowe szosowe damskie. Są to pary zaprojektowane i wykonane z myślą o paniach, oczekujących od sportowego obuwia pełnego komfortu i wygody. Pozwolą one na stabilne ułożenie stopy oraz właściwy rozkład sił w trakcie jazdy.

Triathlonowe Męskie

Jedną z najciekawszych propozycji, znajdujących się w naszym asortymencie, są pary triathlonowe męskie. Obuwie to zostało zaprojektowane przez najlepszych producentów. Uwzględnili oni specyfikę i wymagania triathlonu, dzięki czemu przygotowane propozycje odnajdują się w tej dyscyplinie doskonale.

Triathlonowe damskie

Propozycje przygotowane dla pań to również pary triathlonowe damskie – wygodne, komfortowe, doskonale przystosowujące się do stopy oraz współpracujące z nią i zapewniające jej stabilne ułożenie. Z pewnością pomogą one w osiąganiu lepszych rezultatów sportowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 127 elementów