TowWhee Hol rowerowy + zaczep

Nowy

Zestaw hol rowerowy + zaczep Quick Loop.

Więcej szczegółów

W magazynie. Wysyłka w 24 godziny.


197,00 zł

-10%

219,00 zł

Opis produktu

Prosta i lekka linka holownicza, zawiera wysokiej jakości wojskowy sznur bungee wewnątrz bardzo mocnej, pustej w środku taśmy wspinaczkowej. Pomocna w pokonywaniu dłuższych przejazdów i stromych podjazdów razem z młodszymi lub słabszymi zawodnikami.
 

Zaprojektowana tak, aby podczas holowania nie wplątywała się w koła roweru, a dzięki temu, że jest rozciągliwa, nigdy nie dochodzi do gwałtownego szarpnięcia na końcu.
 

Napięcie i długość bungee zostały idealnie dopasowane więc podczas holowania dzieciaki są wystarczająco daleko, aby zobaczyć szlak, ale wystarczająco blisko, aby poradzić sobie z technicznym terenem.

            

Specyfikacja holu:

  • waga 140 gram
  • długość w stanie spoczynku: 1,4 metra
  • maksymalna długość rozciągnięcia: 4,57 metra
  • maksymalne obciążenie 227 kg
  • kolor: czerwony lub zielony

 

 

W zestawie zaczep TowWhee QuickLoop, który zwiększa przyjemność korzystania z TowWhee i pomoże szybko połączyć hol z holowanym rowerem. Dzięki tej małej pętli dziecko (osoba holowana) może nawet podłączyć się samodzielnie, a to za sprawą karabinka w stylu wspinaczkowym. Pętla z karabinkiem może pozostać na rowerze holowanym na stałe. Karabinkiem można spiąć hol w pętlę do noszenia na ramieniu lub owinąć TowWhee wokół talii dwa razy jak pasek i wtedy spiąć karabinkiem, lub przypiąć nim hol do plecaka.

Nazwa
Cena
Dostępność

czerwony
197.00 zł
W magazynie. Wysyłka w 24 godziny.
zielony
197.00 zł
W magazynie. Wysyłka w 24 godziny.

Produkty w tej samej kategori (8)