Elite Podstawka pod koło Sterzo Smart

EL0180601

Nowy

Podstawka pod koło Sterzo Smart

Więcej szczegółów

W magazynie. Wysyłka w 24 godziny.


295,00 zł

-26%

398,90 zł

Opis

Interaktywny (sterowanie za pomocą smartfona/tableta/komputera)Tak

Opis produktu

Elite Sterzo Smart - interaktywna podstawka trenażera pod przednie koło

Elite Sterzo Smart to, interaktywna sterowana elektronicznie podstawka pod przednie koło do użytkowania podczas treningu na trenażerach. Podstawka urozmaica trening kolarski w domu, pozwalając na skręcanie tak jak podczas rzeczywistej jazdy na zewnątrz. W porównaniu do swojego mechanicznego odpowiednika, wersja Smart łączy się bezprzewodowo ze Zwift, pozwalając na sterowanie rowerem podczas jazdy.

 

We współpracy ze Zwift, Elite stworzyło Sterzo Smart, wyłącznie dla użytkowników tej platformy treningowej. Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności urządzenia, wystarczy umieścić rower na podstawce i podłączyć urządzenie do Zwift! Łącząc się z oprogramowaniem przez Bluetooth, Sterzo Smart połączy się ze Zwiftem, a ty będziesz mógł kontrolować swojego awatara na ekranie, wyprzedzać innych zawodników i ustawiać się, tak by korzystać z draftingu.
 

W celu prawidłowego działania upewnij się, że umieściłeś płytkę sterującą Elite pod przednią oponą, mniejszą spiczastą stroną skierowaną do przodu. Diody LED powinny być widoczne z przodu po lewej stronie podstawki. Podstawka obsługuje opony do 56mm szerokości. Maksymalny kąt skrętu w każdą ze stron to 34 °. Gumowe nóżki pod podstawką poprawiają jej stabilność. Urządzenie posiada podwójny protokół komunikacji ANT+ i Bluetooth

 

 

Produkty powiązane

Nazwa
Cena
Dostępność

Produkty w tej samej kategori (17)