Lista produktów marki Crosso

Świeże spojrzenie na wygodę

Komfort podczas jazdy rowerem jest rzeczą oczywistą – także ten psychiczny. Chcesz mieć 100% pewności, że zawartość sakwy jest bezpieczna, nawet w najtrudniejszych warunkach, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć? Zaufaj polskiej marce, która akcesoria transportowe do rowerów zna od podszewki – i to dosłownie!

Polska marka o solidnej podstawie: pasji

Crosso to solidna polska firma, która jak mało kto potrafi łączyć wysoką jakość wykonania z korzystną ceną. Dzięki pasji, zacięciu i zaangażowaniu pozwala za znacznie mniejsze pieniądze uzyskać znakomicie opracowane akcesoria, którym niestraszna codzienna jazda w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Marka, z nikomu nieznanego twórcy sakw rowerowych, w ciągu zaledwie kilku lat przeobraziła się w wiodącego producenta oferującego sakwy, torby oraz wory transportowe w pełni odpowiadające potrzebom zarówno amatorów, jak i zawodowców. Crosso to przede wszystkim solidne wykonanie, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz sięganie po sprawdzone rozwiązania. Marka nie godzi się na eksperymentowanie z klientem i nie stawia na półśrodki. Sakwy rowerowe, których jest producentem, mają za zadanie służyć jak najdłużej i w jak najtrudniejszych warunkach.

Pełna ochrona zawartości

Sakwy rowerowe Crosso wyróżniają się na tle produktów innych marek tym, że powstają z materiałów w sposób szczególny odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Z tego powodu są tak wysoce cenione przez branżę rowerową. Istotną częścią sakw oraz worów Crosso jest ich wytrzymałość. Wszystkie materiały, z jakich zostaną uszyte, są wcześniej poddawane wielu testom, które mają na celu sprawdzenie, czy sakwy będą odpowiednie do tego, aby zabrać je dosłownie wszędzie. Do ich uszycia stosuje się m.in. niełamliwe usztywnienia oraz stalowe okucia.

Wodoodporność to kolejna ogromna zaleta akcesoriów rowerowych Crosso. Model Dry jest pod tym względem wyjątkowy. Okazuje się bowiem całkowicie wodoszczelny! Materiał, wcześniej zaimpregnowany, nie pozwala przedostać się wilgoci do wnętrza – nawet, jeśli wór znajdzie się pod wodą. Z tego powodu jest tak ceniony nie tylko przez rowerzystów lubiących rajdy w ekstremalnych warunkach, ale także przedstawicieli innych dyscyplin sportu, jak wioślarstwo, kajakarstwo czy żeglarstwo.

Wór transportowy Dry Bag 15l
  • -5%
Time left
Sakwy i worki transportowe

Wór transportowy Dry Bag 15l

Crosso
CO1020.15.01
54,00 zł
54,00 zł 57,00 zł
Całkowicie wodoszczelne worki transportowe!
Wór transportowy Dry Bag 20l
  • -5%
Obecnie brak na stanie
Time left
Sakwy i worki transportowe

Wór transportowy Dry Bag 20l

Crosso
CO1019.20.01
55,00 zł
55,00 zł 58,00 zł
Całkowicie wodoszczelne worki transportowe!
Wór transportowy Dry Bag 30l
  • -5%
Time left
Sakwy i worki transportowe

Wór transportowy Dry Bag 30l

Crosso
CO1018.30.01
58,00 zł
58,00 zł 61,00 zł
Całkowicie wodoszczelne worki transportowe!

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików Cookies.
Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.
Czytaj więcej