Lista produktów marki Lazer

Dla zachowania wygody, czy to podczas treningu czy niezobowiązującej przejażdżki po ulubionej trasie, istotna jest dbałość o dostęp do sprawdzonych, funkcjonalnych akcesoriów. Jednak to nie one okazują się najważniejsze. Sięgnij po rozwiązania dedykowane wszystkim, dla których poza dynamiczną jazdą liczy się również bezpieczeństwo. Kaski rowerowe oraz sportowe okulary przeciwsłoneczne marki Lazer do elementy niezbędne każdemu kolarzowi, który myśli o doskonaleniu swoich umiejętności, a także czerpaniu niezaprzeczalnej przyjemności z pokonywania kolejnych zakrętów.

Lazer to belgijska firma, która od prawie stu lat zajmuje się doskonaleniem kasków rowerowych oraz motocyklowych. Ogromna dbałość o jakość produktów nie dziwi – siedziba mieści się we Flandrii, krainie wyścigów kolarskich. Zobowiązuje to do tworzenia akcesoriów łączących w sobie innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, wysokiego poczucia komfortu, a także najnowszych technologii i oryginalnego wzornictwa. Tak imponująca historia marki Lazer świadczy o tym, że stale poszukuje nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa kolarzy na całym świecie. To zasługa nie tylko doświadczenia, ale także wieloletniej współpracy z najlepszymi sportowcami w tej dziedzinie. Marka stawia na świeże pomysły pozwalające na doskonalenie produktów, aby te spełniały niezbędne wymogi jakości oraz bezpieczeństwa.

Obecnie produkty firmy Lazer sprzedawane są w ponad 50 krajach świata, zaopatrując kolarzy w dopracowane technologicznie i wizualnie kaski rowerowe. To modele sportowe dedykowane profesjonalistom idealne do poruszania się po mieście oraz do jazdy w terenie. To także kaski młodzieżowe dla wszystkich tych, dla których kolarstwo dopiero zaczyna być fascynującą przygodą, dostępne w oryginalnym wzorach. Oferta obejmuje również okulary przeciwsłoneczne (do zakupienia osobno lub w zestawie z kaskiem) stworzone do aktywności fizycznej oraz możliwością wymiany soczewek.

Przekonaj się, jak wiele komfortu i pewności zapewnią Ci kaski rowerowe belgijskiej marki Lazer.

kask Phoenix+
  • -32%
Time left
Kaski Full Face

kask Phoenix+

Lazer
BLC2167880445
Od: 353,00 zł
353,00 zł 518,90 zł
Kask rowerowy full face Lazer Phoenix+