Accent EVO Carbon SH11

Nowy

Komplet karbonowych kół EVO to najlżejsza i najbardziej zaawansowana propozycja w nowej ofercie kół marki Accent.

Więcej szczegółów

Wysyłka po 07.12 (przerwa u dostawcy).


3 569,90 zł

-15%

4 199,00 zł

  • czarny

Opis

PrzeznaczenieMTB
Rozmiar kół29"
Przód / tyłkomplet
Hamulectarczowy

Opis produktu

Komplet karbonowych kół EVO to najlżejsza i najbardziej zaawansowana propozycja w nowej ofercie kół marki Accent. Zbudowano je w oparciu o komponenty z serii EVO: piasty i asymetryczne obręcze. Komplet waży jedynie 1420 g, a jednocześnie daje użytkownikowi bardzo wytrzymałe koła. Występują w wersji pod ramy w systemie Boost oraz 142 mm. Każdy komplet jest ręcznie zaplatany i dokładnie sprawdzany.

Konfiguracja kół EVO Carbon

  • Piasty EVO

Wysokiej klasy ultralekkie piasty z serii Accent EVO. Aby zredukować wagę, korpus piasty wykonany został z aluminium 7075 T6. Również oś i bębenek w tylnej pieście są wykonane z tego materiału. Osie w piastach Evo są anodyzowane, co dodatkowo zapobiega korozji. Bieżnie łożysk pokrywa powłoka zabezpieczająca przed rdzą. Specjalny smar wypierający wodę i uszczelki zabezpieczają łożysko przed dostawaniem się wilgoci. Każda piasta wyposażona jest w trzy zapadki i 24 zęby w pierścieniu. Piasty pozwalają w łatwy sposób na zmianę mocowania na oś.

  • Obręcze Accent EVO Carbon

Wyjątkowo lekka karbonowa obręcz MTB 29 typu hookless, czyli bez bocznych rantów. Evo Carbon jest asymetryczna, dzięki czemu pozwala na zmniejszenie kąta nachylenia szprych, a co za tym idzie bardziej równomierne rozłożenie naprężeń. Obręcz Tubeless Ready można stosować z dostępnymi zestawami uszczelniającymi. 

  • Szprychy Sapim D-Light

Szprychy dedykowane do hamulców tarczowych. Bardzo wytrzymałe przy niskiej wadze. Cieniowane 2.0-1.65-2.0

  • Nyple Sapim Polyax Alloy

Nyple dopełniają całości i jako element oddalony od piast silnie wpływają na odczucia związane z przyspieszaniem i toczeniem się koła. Polyax to opatentowany przez firmę Sapim specjalny kształt nypla, lepiej dopasowujący się do obręczy. Rozwiązuje to problem załamania szprychy przy nyplu.

Rozmiar: 29” 
Ilość otworów: 28
Waga przedniego koła: 660 g
Waga tylnego koła: 760 g
Waga zestawu: 1420 g
Zewnętrzna szerokość obręczy: 32 mm
Wewnętrzna szerokość obręczy: 26 mm
Wysokość obręczy: 22 mm
Opcje przedniej osi: 15x100 mm; QR
Opcje tylnej osi: 12x142 mm, QR
Bębenek: Shimano 11

Kolor: czarne

Nazwa
Cena
Dostępność

czarny
3,569.90 zł
Wysyłka po 07.12 (przerwa u dostawcy).

Produkty w tej samej kategori (26)