Obniżka! Keo Classic 2 Zobacz większe


Look Keo Classic 2

Nowy

Szosowe pedały zatrzaskowe Look Keo Classic 2

Więcej szczegółów

Dostępne u dostawcy. Czas realizacji 2-5 dni.


159,90 zł

-41%

269,00 zł

Opis

Typ pedałówzatrzaskowe szosa

Opis produktu

Przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników pedał, z korpusem zbudowany w technologii z podwójnego wtrysku włókna szklanego. Dla poprawy transferu energii, powierzchnia styku z blokiem została pokryta tworzywem o wysokiej przyczepności.

Siła wpięcia/wypięcia regulowana w zakresie 8-12Nm pozwoli znaleźć odpowiednie ustawienie dla użytkowników na każdym poziomie doświadczenia i zaawansowania, a dołączone zestawie bloki Keo Grip ze specjalna powierzchnia antypoślizgowa ułatwia przemieszczanie się po zejściu z roweru.

Lekki i sztywny korpus wykonano z dwóch gatunków kompozytu formowanego pod ciśnieniem, jeden z nich odpowiada za jednolitość struktury, drugi za sztywność i powierzchnie podparcia. Powierzchnia styku została pokryta wysoce przyczepnym tworzywem gumowym o specjalnie ukształtowanej powierzchni zewnętrznej dla maksymalnej stabilności i wygody pedałowania.

Cały system Keo został opracowany z celu optymalizacji parametrów takich jak masa, wielkość zarówno bloków i pedałów, bezpieczeństwo i trwałość z uwzględnieniem kompatybilność ze wszystkimi butami szosowymi na rynku. Priorytetem było stworzenie systemu w którym poza pozostałymi cechami, łatwość wpinania i wypinania będzie kluczowym elementem. Rezultat wagowy na poziomie 139g czyni je najlżejszymi w swoje klasie, a regulacja siły wypięcia w zakresie 8-12Nm pozwala na ich zastosowanie dla każdego użytkownika, od amatora-turysty po początkującego zawodnika i pozwala dopasować je idealnie do stylu jazdy i preferencji.

Model Keo Classic2 został również zaprojektowany pod kątem trwałości i żywotności, w tym celu wykorzystuje on pogrubiona stalową oś, wykonaną w technologi oversize, wyposażoną w dwa wysokiej klasy łożyska, jedno maszynowe, drugie igiełkowe, specjalnie uszczelnione dla większej trwałości. Łożyska i osie zastosowane w pedale są zgodne z testem zgodnie z którym, powinny sprostać obciążeniu na poziomie 2mln cykli pracy, przy kadencji 100rpm z obciążeniem 90kg. Jest to test który z znaczący sposób przewyższa stosowane przez innych normy, jak np. EN14781. Dzięki opcjonalnie dostępnym podkładkom, istnieje możliwość regulacji współczynnika Q-factor w zakresie 53-55mm co podnosi możliwość dopasowania pedałów do indywidualnych preferencji.

        

Specyfikacja:

     

MateriałKompozyt
Stal
Łożyskowanie2 łożyska kulkowe, 1 łożysko igiełkowe
Luz Roboczy0°, 4,5° lub 9° w zależności od koloru bloków ( czarne, szare, czerwone)
Siła/Kąt wypięcia8-12Nm
Waga139g
Nazwa
Cena
Dostępność

czarny
159.90 zł
Dostępne u dostawcy. Czas realizacji 2-5 dni.

Produkty w tej samej kategori (30)