Look Geo Trekking Vision

POR00021856

Nowy

Seria pedałów GEO TREKKING została zaprojektowana, aby wspierać Cię w codziennych podróżach, między biurem a domem, w mieście, na ścieżce rowerowej, w ruchu ulicznym lub po prostu podczas wycieczek rekreacyjnych poza miasto. Dzięki płaskiej platformie i zatrzasku SPD są bardzo wszechstronne. Model VISION ze zintegrowanym oświetleniem abyś był jeszcze bardziej widoczny i bardziej bezpieczny.

Więcej szczegółów

W magazynie. Wysyłka w 24 godziny.


440,00 zł

Opis

Typ pedałówzatrzaskowe MTB

Opis produktu

Seria pedałów GEO TREKKING została zaprojektowana, aby wspierać Cię w codziennych podróżach, między biurem a domem, w mieście, na ścieżce rowerowej, w ruchu ulicznym lub po prostu podczas wycieczek rekreacyjnych poza miasto. Dzięki płaskiej platformie i zatrzasku SPD są bardzo wszechstronne, ​​mogą poradzić sobie w każdej sytuacji i we wszystkich warunkach, zapewniając niezrównaną swobodę.

Model VISION ze zintegrowanym oświetleniem abyś był jeszcze bardziej widoczny i bardziej bezpieczny.

BĄDŹ WIDOCZNY

Widoczność zależy od dwóch kryteriów:

• minimalna odległość, z której możesz być widoczny.

• zdolność do przyciągnięcia uwagi kierowców.

W przeciwieństwie do standardowego stałego światła umieszczonego na rowerze, pedały poruszają się w sposób ciągły, co znacznie zwiększa ich widoczność, tworząc wiązkę oscylacyjną. W połączeniu z dwoma dostępnymi trybami lampy błyskowej (łącznie 3 tryby), pozwalają one przyciągnąć uwagę kierowców w najbardziej efektywny sposób.

Używane samodzielnie lub uzupełnione standardowym światłem, pedały z serii GEO TREKKING oferują najlepsze dostępne rozwiązanie w zakresie widoczności.

Dzięki mocy znamionowej 15 lumenów światło VISION zapewnia widoczność z odległości ponad 400 metrów pod kątem 180 °, dzięki czemu rowerzysta jest widoczny również z boku co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze.

W trybie ekonomicznym lampki pulsującej czas działania to 30 godzin (natężenie światła 15 lumenów), co oznacza, że możesz kontynuować całodniową jazdę dłużej, nie martwiąc się o stan naładowania swoich lamp. Kontrolka umieszczona na samym świetle ostrzega, gdy poziom naładowania stanie się krytyczny.

ŁATWE DO ZAINSTALOWANIA

Opracowaliśmy system oświetlenia, który jest łatwy w instalacji i demontażu dzięki systemowi klipsów, co oznacza, że system oświetlenia VISION działa autonomicznie, zapewniając większą swobodę użytkowania. Masz zatem swobodę wyboru konfiguracji, która najbardziej Ci odpowiada: dwa światła na pedał; jedno światło na każdym pedale.

ODPORNY NA DESZCZ

Moduł VISION jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe, jak rozpryskiwanie się wody z drogi i opon. Port micro USB, umieszczony z boku, jest chroniony pokrywą wodoodporną, która łatwo się zamyka i zapobiega przenikaniu wody.

 

  • TECHNOLOGIA: PEDAŁY HYBRYDOWE = PLATFORMA + SPD
  • MATERIAŁ PLATFORMY: Kompozyt
  • WRZECIONO: Chromoly +
  • SZEROKOŚĆ PLATFORMY: 84 mm
  • WAGA PARY + BLOKI SPD: 490 gr
  • OŚWIETLENIE W ZESTAWIE: Tak (x2)
  • TRYBY ŚWIATŁA: 3 (STEADY / FLASH / FLASH ECO)
  • ŻYWOTNOŚĆ BATERII: Do 30 godzin (Flash Eco)

Produkty powiązane

Nazwa
Cena
Dostępność

Produkty w tej samej kategori (29)