Nowy Obniżka! Aspide Racing Wide TEST Zobacz większe


San Marco Aspide Racing Narrow TEST

V902LN015D_

Nowy

Siodełko testowe. Możliwość wypożyczenia.

Wersja Narrow Regular

Więcej szczegółów

W magazynie (Żywiecka). Wysyłka w ciągu 1-2 dni.


270,90 zł

-10%

300,00 zł

Opis

Typ siodełkamęskie / uni
Przeznaczenie siodełkasportowe
Wypełnieniepiankowe
Anatomiczny otwórnie

Opis produktu

Koszt wypożyczenia siodełka to 10 zł za dzień. Jeżeli po testach zdecydują się Państwo na zakup siodełka San Marco, wówczas nie zostanie pobrana opłata za wypożyczenie.

   

Okres wypożyczenia liczony jest od dnia odebrania przesyłki z siodełkiem do dnia nadania przesyłki zwrotnej. Kaucja za wypożyczenie siodełka to 300 zł, a wysyłka siodełka do Państwa jest bezpłatna (przy płatności przelewem).

   

Po zwrocie siodełka, z kwoty kaucji zostaie potrącona należna opłata na wypożyczenie. Pozostała kwota zostanie wzrócona na wskazane przez Państwa konto.

pokrycie

Microfeel

skorupa

Carbon Fiber Reinforced

wypełnienie

Bio Foam

stelaż

XSilite - Ø 7mm

długość

277 mm

szerokość

132 mm (NARROW)

waga

177 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narrow - szerokość siedziska jest mniejsza niż 140 mm

Regular - siedzisko w całości wypełnione (bez otworu)

Waved - profil siedziska zawiera wgłębienie większe niż 5 mm. Wybierz siodła Waved jeśli podczas jazdy wykorzystujesz przednią powierzchnię siodła.

Bio Foam - pianka Bio Foam jest efektem poszukiwań materiału, który mógłby zastąpić żel oferując większy komfort, niższą wagę oraz długotrwałą wytrzymałość. Wypełnienie siodełka Bio Foam reaguje na ruchy miednicy dzięki swej biodynamicznej strukturze gwarantując komfort i pewne podparcie.

Xsilite - nowy materiał stosowany przez San Marco do produkcji stelaży siodełek. Lżejszy i mocniejszy od tytanu. Xsilite powstał z myślą o najlepszych siodełkach dla zawodowców. Materiał ten zawiera dużą ilość krzemu (stąd nazwa Xsilite=XSilicon), cząsteczki tytanu oraz węgla. Wyróżnia się wysoką odpornością statyczną, przy wytrzymałości porównywalnej z tytanem jest o 10% lżejszy. Specjalne wykończenie zabezpiecza przed korozją.

Microfeel - to oddychające i bardzo wytrzymałe pokrycie siodełka. Materiał ten bardzo dobrze przylega do pianek wyściełających, co umożliwia kształtowanie ergonomicznych siodełek.

Nazwa
Cena
Dostępność

Produkty w tej samej kategori (6)