Nowy Obniżka! Mantra Racing Wide Open TEST Zobacz większe


San Marco Mantra Racing Wide Open TEST

V486LW015D_

Nowy

Siodełko testowe. Możliwość wypożyczenia.

Wersja Wide Open

Więcej szczegółów

W magazynie (Żywiecka). Wysyłka w ciągu 1-2 dni.


270,90 zł

-10%

300,00 zł

Opis

Typ siodełkamęskie / uni
Przeznaczenie siodełkasportowe
Wypełnieniepiankowe
Anatomiczny otwórtak

Opis produktu

Koszt wypożyczenia siodełka to 10 zł za dzień. Jeżeli po testach zdecydują się Państwo na zakup siodełka San Marco, wówczas nie zostanie pobrana opłata za wypożyczenie.

   

Okres wypożyczenia liczony jest od dnia odebrania przesyłki z siodełkiem do dnia nadania przesyłki zwrotnej. Kaucja za wypożyczenie siodełka to 300 zł, a wysyłka siodełka do Państwa jest bezpłatna (przy płatności przelewem).

   

Po zwrocie siodełka, z kwoty kaucji zostaie potrącona należna opłata na wypożyczenie. Pozostała kwota zostanie wzrócona na wskazane przez Państwa konto.

pokrycie

Microfeel

skorupa

Carbon Fiber Reinforced

wypełnienie

Bio Foam

stelaż

XSilite - Ø 7mm

długość

278 mm

szerokość

146 mm (WIDE)

waga

194 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wide - szerokość siedziska jest wieksza niż 140 mm.

Open - system jest wynikiem testów klinicznych oraz trwających badań budowy anatomicznej kolarzy. Składa się z odpowiednio ukształtowanego otworu w części środkowej siodełka zapewniając właściwe podparcie oraz słabszy ucisk na krocze.

Flat - profil siedziska jest w lini prostej. Wybierz siodło Flat jeśli preferujesz większe wykorzystanie całej powierzchni siodła z częstymi ruchami w przód i w tył.

Bio Foam - pianka Bio Foam jest efektem poszukiwań materiału, który mógłby zastąpić żel oferując większy komfort, niższą wagę oraz długotrwałą wytrzymałość. Wypełnienie siodełka Bio Foam reaguje na ruchy miednicy dzięki swej biodynamicznej strukturze gwarantując komfort i pewne podparcie.

Xsilite - nowy materiał stosowany przez San Marco do produkcji stelaży siodełek. Lżejszy i mocniejszy od tytanu. Xsilite powstał z myślą o najlepszych siodełkach dla zawodowców. Materiał ten zawiera dużą ilość krzemu (stąd nazwa Xsilite=XSilicon), cząsteczki tytanu oraz węgla. Wyróżnia się wysoką odpornością statyczną, przy wytrzymałości porównywalnej z tytanem jest o 10% lżejszy. Specjalne wykończenie zabezpiecza przed korozją.

Microfeel - to oddychające i bardzo wytrzymałe pokrycie siodełka. Materiał ten bardzo dobrze przylega do pianek wyściełających, co umożliwia kształtowanie ergonomicznych siodełek.

Nazwa
Cena
Dostępność

Produkty w tej samej kategori (6)