Wyprzedaż! Kaos Zobacz większe


SIDI buty Kaos 2017

Nowy

Sprzedaż butów Sidi jedynie w sklepie stacjonarnym.
Zadzwoń do nas: 33 488 12 61

Przeznaczenie:

szosa

Zapinanie:

klamra Caliper Buckle,
Tecno 3 System,
Soft Instep 2

Wierzch:

skóra syntetyczna,
Sidi Heel Cup

Podeszwa:

Millenium 4 Carbon Composite,
Replaceable Heel Pad

 

 

 

 

Więcej szczegółów


414,00 zł

-52%

869,00 zł

Opis

Krójmęski / uni
Podeszwakarbon

Opis produktu

Przeznaczenie:

szosa

Zapinanie:

klamra Caliper Buckle,Tecno 3 System, Soft Instep 2

Wierzch:

skóra syntetyczna, Sidi Heel Cup

Podeszwa:

Millenium 4 Carbon Composite, Replaceable Heel Pad

 

 

 

 

 

 

Zgarnij eBon za zakupy

      

Rozmiarówka (długości wkładek)

W większości przypadków klienci wybierają rozmiar o jeden większy niż rozmiar butów, które noszą na co dzień.

"Połówki" mają taką samą długość podeszwy i wkładki jak pełny rozmiar (np. 44 i 44,5), jednak mają trochę większą cholewkę.

Zastosowane technologie

caliper buckle

Lekki, mikrometryczny system zapinania buta. Zapięcie następuje dzięki podniesieniu dźwigni centralnej klamry. By w pełni otworzyć klamrę należy podnieść równocześnie dwie małe boczne klamry. Regulacji mikrometrycznej, na przykład podczas jazdy, dokonuje się naciskając górną cześć centralnej dźwigni. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.

tecno 3 system

System Tecno 3 pozwala na idealne dopasowanie buta na całej długości stopy przy pomocy jednego, prostego mechanizmu.  Sprawdzony i wymienny system zapadkowy został wykonany z całkowicie nowego materiału zapobiegającego zacinaniu podczas przeprowadzania mikrometrycznych poprawek. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

soft instep 2

Szeroki, anatomicznie ukształtowany pasek, z termicznie scalonymi elementami dla poprawy ergonomii i komfortu użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu siła nacisku klamry jest rozprowadzona równomiernie wokół podbicia stopy. Pasek może być regulowany z obu stron, dając możliwość indywidualnego dopasowania do objętości stopy. Tym samym nie ma potrzeby stosowania dodatkowych pasków przedłużających. System łączy się z klamrami Caliper Buckle i Superlight Buckle. Pasek jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

sidi heel cup

Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

millenium 4 carbon composite

Podeszwa Millenium 4 Carbon Composite to połączenie włókna weglowego z rdzeniem wykonanym z nylonu, co skutkuje uzyskaniem dużo wyższej szytnowści niż w przypadku podeszwy wykonanej całkowicie z nylonu. Zabieg ten powoduje, że podeszwa jest dużo bardziej wytrzymała oraz stabilniejsza mechanicznie, a także nie chłonie wilgoci, co sprawia, że nie zmienia ona swoich właściwości wraz z upływem czasu lub temperatury. Na pięcie wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa wykonana z poliuretanu. By ułatwić wymianę progów, podeszwa posiada nadrukowaną skalę w zakresie 10 mm w pionie i w poziomie. Podeszwa Millenium 4 jest kompatybilna z najlepszymi markami pedałów obecnych na rynku oraz posiada również możliwość zamocowania płytki Look Memory.

replaceable heel pad

Wymienna, gumowa podkładka antypoślizgowa.
Nazwa
Cena
Dostępność

biało-pomarańczowy 40
414.00 zł
Przed zamówieniem potwierdź dostępność.
biało-pomarańczowy 40,5
399.00 zł
Dostępne u dostawcy. Czas realizacji 2-5 dni.
biało-pomarańczowy 45
414.00 zł
Przed zamówieniem potwierdź dostępność.
biało-pomarańczowy 46
414.00 zł
Przed zamówieniem potwierdź dostępność.
biało-pomarańczowy 47
414.00 zł
Przed zamówieniem potwierdź dostępność.

Produkty w tej samej kategori (29)