Tacx Vortex Smart Pack

VT2180P

Nowy

Vortex Smart to interaktywny trenażer wyposażony w elektromagnetyczny układ oporowy.

W zestawie z trenażerem: podstawka pod przednie koło, opona Tacx Race 700x23c, antena ANT+, licencja Zwift (1 miesiąc), licencja Tacx Desktop App (3 miesiące).

Więcej szczegółów

Sprawdź dostępność. Realizacja do 14 dni.


1 634,00 zł

-9%

1 799,00 zł

Opis

MocowanieNa Osi
Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymiTak
Interaktywny (sterowanie za pomocą smartfona/tableta/komputera)Tak

Opis produktu

Vortex Smart to interaktywny trenażer wyposażony w elektromagnetyczny układ oporowy. Maksymalny generowany opór 950 Watt pozwala na przeprowadzenie większości treningów na średnim oraz zaawansowanym poziomie. W odróżnieniu od modelu i-Vortex, Smart nie posiada komputerka montowanego na kierownicy, gdyż łączy się on bezpośrednio z urządzeniem mobilnym i aplikacją Tacx Cycling. Vortex Smart może być używany z różnymi urządzeniami, stąd każdy użytkownik może skompletować zestaw treningowy idealny dla siebie.

Obsługa: tryb samodzielny, smartphone, tablet, komputer PC (Windows lub Mac)
Komunikacja: Bluetooth Smart, ANT+ FE-C
Układ oporowy: elektromagnetyczny, 8 magnesów
Koło zamachowe: 1,7kg
Masa bezwładnościowa: zmienna do 12kg
Symulacja podjazdu: realistyczna do 7%
Symulacja zjazdu: nie
Maksymalny opór (10 sec): 950watt
Zasilanie: 110-230V

W zestawie z trenażerem: podstawka pod przednie koło, opona Tacx Race 700x23c, antena ANT+, licencja Zwift (1 miesiąc), licencja Tacx Desktop App (3 miesiące).

Rzuć wyzwanie całemu światu!

Twórz własne plany treningowe i trasy GPS, korzystaj z tras video lub ścigaj się z przyjaciółmi online. Steruj trenażerem przy pomocy smartphona, tableta lub komputera. Trenuj i ciesz się jazdą w sposób wygodny dla siebie. Korzystaj z aplikacji Tacx lub oprogramowania innych producentów.

Trening wolny
Gdy trenażer Smart nie jest podłączony do smartphona, tableta lub komputera zachowuje się jak trenażer fluidowy. Oznacza to, że opór zwiększa się w sposób progresywny wraz z prędkością. Im wyższa prędkość tym wyższy opór.

Uwaga: Do sterowania trenażerem konieczne jest posiadanie smartphona, tableta lub komputera PC/MAC. Do korzystania z niektórych aplikacji wymagana jest płatna subskrypcja.

 

Produkty powiązane

Nazwa
Cena
Dostępność

Produkty w tej samej kategori (19)