Dzwonki rowerowe

Sygnały dźwiękowe mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa podczas poruszania się jednośladem, zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Na szczęście zadbanie o tę kwestię jest wyjątkowo proste – wystarczą dzwonki rowerowe zainstalowane w pobliżu kierownicy. Ich dźwięk jest doskonale słyszalny, a obsługa jest łatwa i wygodna, nawet dla kolarzy, którzy czują się niepewnie, prowadząc z użyciem jednej ręki. Sklep internetowy zawiera różne modele takich akcesoriów, dzięki czemu każdy może tu wybrać produkt spełniający oczekiwania pod względem ceny, wyglądu lub funkcjonalności — zapraszamy do poznania szczegółów!

Oi Classic
  • -33%
Time left
Dzwonki

Oi Classic

Knog
11976
Knog Oi - pierwszy na świecie dzwonek który nie wygląda jak typowy dzwonek. Dyskretne, unikatowe wzornictwo oraz wykonanie z najlepszych materiałów, zapewnia czysty i donośny dźwięk. Dostępny w dwóch rozmiarach umożliwiających dopasowanie do kierownic o różnych średnicach. Banalnie prosty sposób montażu. Średnica montażu: Oi mały - 22.2mm / Oi duży:...
Bing Bing 2
Obecnie brak na stanie
Dzwonki

Bing

woom
9120083724226
Głośny dzwonek woom BING w małym wydaniu! Mały ale zaskakująco głośny dzwonek rowerowy to idealny sposób, aby dzieci zostały usłyszane w ruchu ulicznym. Łatwy w użyciu, uruchamiany kciukiem bez konieczności odrywania rąk od kierownicy jest prosty i bezpieczny dla dziecka.

Niezbędne akcesoria rowerowe, czyli dzwonki

Mamy na uwadze zróżnicowane potrzeby klientów naszego sklepu internetowego, dlatego oferujemy dzwonek rowerowy w różnych wariantach. Do wyboru są lekkie i przystępne cenowo modele aluminiowe, ale też nieco cięższe — a tym samym bardziej wytrzymałe — egzemplarze mosiężne, w przypadku których cena idzie w parze z wysoką jakością. Dodatkową zaletą jest możliwość zakupu akcesoriów w wybranym wariancie kolorystycznym np. czerwonym, srebrnym albo czarnym. W efekcie można dopasować swój wybór do osobistych preferencji wizualnych lub odcienia ramy jednośladu, by całość spójnie się ze sobą komponowała.

W sprzedaży dostępne są dzwonki rowerowe, których montaż nie wymaga korzystania ze szczególnych narzędzi i umiejętności. Specjalny uchwyt wybranych modeli umożliwia wygodne przymocowanie dodatków do kierownicy bez konieczności sięgania po klucze imbusowe, co stanowi zdecydowanie warte uwagi udogodnienie.

Bądź słyszalny z dzwonkiem rowerowym

Montaż takich akcesoriów ma duży wpływ na bezpieczeństwo poruszania się jednośladem, zwłaszcza w przypadku jazdy po ulicach, ścieżkach rowerowych czy chodnikach w miastach. Wówczas dzwonki są niezbędne do ostrzegania innych uczestników ruchu, co może ograniczać ryzyko wypadku. Dlatego nie może ich zabraknąć u żadnego kolarza, niezależnie od tego, czy częściej przemierza miejskie ścieżki pełne przechodniów, czy też puste leśne drogi. W tej kategorii sklepu internetowego zebraliśmy dzwonki takich producentów jak Accent, Catyeye, Author czy Woom. Do wyboru jest nawet trąbka rowerowa montowana na ramie!