Rowery Author

Początków tej marki należy szukać w firmie „Universe Agency”, która w latach 90-tych zajmowała się importowaniem rowerów z rynku azjatyckiego na tereny Czech oraz Słowacji. Po kilku latach działalności firma stworzyła własną markę Author, której świadkiem jesteśmy do dzisiaj. Specjalizuje się ona w produkcji różnego rodzaju rowerów, a także dedykowanych im akcesoriów. Pierwszą linią jednośladów, która wyszła spod tej marki, była licząca 9 modeli seria Equipe. Wraz z upływem czasu oraz blisko 30-letnim doświadczeniem asortyment rozrósł się do ponad 70 stworzonych modeli, a liczba sprzedanych egzemplarzy liczy obecnie miliony, co najlepiej świadczy o rozpoznawalności, wysokiej jakości oraz popularności produktów z logo Author.


Rowery Author to produkty stworzone dla każdego wielbiciela kolarstwa

Wraz z rozwojem marki firma stawiała na produkcję coraz bardziej zaawansowanych konstrukcji, które stanowiły alternatywę dla wielu innych znanych brandów. Przyczynił się do tego również wzrost popularności innych dyscyplin kolarskich. Oprócz szosowców do głosu doszli bowiem zjazdowcy czy też zawodnicy MTB. W związku z tym Author postanowił zadowolić wszystkich, począwszy od zwolenników jazdy szosowej przez entuzjastów przemierzania górskich szlaków po osoby, które uwielbiają zmagać się z grawitacją. Stworzono również modele dedykowane kobietom, które charakteryzowały się lekkością konstrukcji, zwrotnością oraz wytrzymałością komponentów. Obecnie możemy w ofercie tego producenta znaleźć serie dedykowane miejskiej jeździe czy też dzieciom oraz młodzieży.

Rowery Author w asortymencie sklepu e-rower.pl!

Niezależnie więc od tego, czy planujesz zakup modelu damskiego, czy też pragniesz nabyć jednoślad do jazdy po mieście, to w naszym asortymencie znajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Na stanie posiadamy rowery z każdej serii Author przeznaczone zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i najmłodszych. Wspaniała i wysublimowana estetyka, solidność konstrukcji oraz ogromny komfort jazdy – jednoślady tej marki to najlepszy z możliwych wyborów.