Przygotowaliśmy coś dla osób, które uzależniły się od jazdy na rowerze i nie chcą rezygnować z tej aktywności w trakcie fatalnej pogody. Prezentowane trenażery sprawdzą się również jako forma rozgrzewki przed właściwą jazdą.

 
Trenażery interaktywne to rewolucja w przeprowadzaniu domowych treningów

Pogoda nie musi być przeszkodą, która uniemożliwi czerpanie przyjemności z jazdy na rowerze. Oczywiście, w przypadku padającego deszczu lub słabej widoczności w postaci mgły, istnieje zwiększone ryzyko odniesienia kontuzji czy też wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji na trasie, mogącej mieć opłakane skutki. Istnieje jednak wspaniała alternatywa, która nie tylko pozwoli na trenowanie w każdych warunkach, ale również umożliwi wykorzystanie całego potencjału, jakim dysponujemy. Trenażer interaktywny to urządzenie przeznaczone do szlifowania formy zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych kolarzy. Modele takich marek jak Tacx czy Elite w połączeniu z aplikacją Zwift zwiększą możliwości przeprowadzania treningów i wyniosą je na zupełnie nowy poziom. Interaktywny sprzęt za pomocą wbudowanych mechanizmów pozwala bowiem na imitację warunków panujących na zewnątrz odzwierciedlających realistyczny opór. Dzięki aplikacji Zwift można otrzymać wszystkie przydatne informacje dotyczące prędkości jazdy, a także innych niezbędnych danych opisujących, chociaż imitowany profil trasy.

 
Rolki, czyli świetne rozwiązanie dla osób uprawiających każdy rodzaj kolarstwa

Miłośnicy jazdy na szosie, w górach czy też na torze wybierają popularne rolki, a dokładniej mówiąc, trenażery rolkowe, gdyż są one znakomitymi urządzeniami pozwalającymi na ćwiczenie umiejętności zachowania odpowiedniego balansu ciała oraz równowagi. Modele, które znalazły się w naszej ofercie, zostały stworzone w taki sposób, by jak najbardziej efektywnie wykorzystywać potencjał całej konstrukcji i wspierać proces treningowy zarówno amatorów, jak i profesjonalistów biorących udział w zawodach praktycznie w każdej dyscyplinie kolarstwa. Trenażery rolkowe mogą być także interaktywne i wykorzystywać technologię Zwift. Interaktywność ta jest jednak możliwa dopiero po zakupie i zamontowaniu miernika mocy np. do pedałów, a następnie podłączeniu do aplikacji. Zastosowanie takiego rozwiązania udostępniają choćby rolki marki Tacx czy Elite, które są sprzętem najwyższej jakości.


Nie tylko trenażery interaktywne i rolkowe. Znajdziesz u nas również szeroki asortyment akcesoriów

Oferujemy Państwu nie tylko same trenażery pochodzące od uznanych producentów, takich jak Tacx lub Elite, ale także przeznaczone do nich akcesoria - czujniki pomiaru prędkości, maty treningowe, podstawki pod koło oraz ramy sterujące.

 

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 59 elementów