Łańcuchy i spinki rowerowe

Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, którzy potrafią długie godziny spędzać podczas jazdy na rowerze doskonale wiedzą, że łańcuch do roweru to jeden z najważniejszych elementów jednośladów... gdyż tak naprawdę bez niego nie ma jazdy. Nie wszyscy równie mocno doceniają jednak spinki, choć to akcesorium niezwykle potrzebne i przede wszystkim ułatwiające czyszczenie łańcucha. Każdy entuzjasta jazdy na rowerze zdaje sobie sprawę z tego, że pokonując kolejne kilometry, w szczególności w trudnych warunkach, do jego łańcucha przylegają kurz, błoto czy innego rodzaju zanieczyszczenia. Z tego względu przywrócenie go do stanu używalności jest wręcz koniecznością. W tym celu przydatna będzie wcześniej wspomniana spinka.


Spinka do łańcucha, czyli oszczędność czasu oraz wysiłku

Jeżeli chociaż raz rozkuwaliście łańcuch do czyszczenia, to doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że czynność ta jest czasochłonna oraz praktycznie niemożliwa bez użycia odpowiednich narzędzi. Rozwiązaniem tego problemu jest wysokiej jakości spinka, która jest częścią niezawodną, trwałą oraz prostą w obsłudze. Pozwala ona na szybki demontaż łańcucha bez konieczności osłabiania ogniw, co w przyszłości mogłoby się przyczynić do jego zerwania. Zdarzają się również sytuację, w których spinka może być wykorzystana również do spięcia zerwanego łańcucha, a co za tym idzie, kontynuowania dalszej jazdy.

Łańcuchy do roweru i spinki w atrakcyjnych cenach

Jeżeli szukacie wymiennych części napędu, to znaleźliście się w idealnym dla siebie miejscu. W naszym sklepie posiadamy bowiem szeroki wybór komponentów rowerowych, dzięki którym będziecie mogli nadal czerpać przyjemność z jazdy. Do zaoferowania mamy części napędu od najlepszych na rynku producentów. Znajdziecie więc m.in. łańcuchy Shimano, SRAM, ConneX, a także wielu innych uznanych marek o różnej długości, dzięki czemu z łatwością dopasujecie komponent do własnych upodobań oraz posiadanego roweru. Przygotowaliśmy również wiele rodzajów spinek. Nasz asortyment obejmuje modele, począwszy od 6-rzędowych do 12-rzędowych. Stale poszerzamy swoją ofertę, dlatego też regularnie zaglądajcie na naszą stronę w celu zapoznania się z nowościami. W przypadku pytań dotyczących części pozostajemy do Waszej dyspozycji.