Rowery Przełajowe

Lekka rama i nieco szersze niż w standardowych modelach opony sprawiają, że jednoślady z tej kategorii sklepu online zasługują na szczególną uwagę! Rowery przełajowe to świetny wybór do jazdy w trudnych warunkach – w błocie, śniegu, na nierównym, wyboistym terenie. Żadna pogoda nie jest im straszna, dzięki czemu stanowią dobre rozwiązanie dla najbardziej wytrwałych i zapalonych kolarzy szosowych. 

W tej kategorii prezentujemy kilka modeli różniących się szczegółami konstrukcyjnymi i w związku z tym także ceną. Dzięki temu można tu wybrać rower przełajowy w każdym szczególe odpowiadający wymaganiom technicznym i oczekiwaniom finansowym. 

Ich konstrukcja, choć lekka i niepozorna, jest niezwykle solidna i wytrzymała dzięki starannie dobranym komponentom. Hydrauliczne hamulce, ramy wykonane z karbonu i zastosowanie wyselekcjonowanych elementów konstrukcyjnych to gwarancja dobrego wyboru, zwłaszcza do jazdy w niekorzystnych warunkach. Nie zwlekaj więc i już teraz sprawdź szczegóły rowerów przełajowych w tej kategorii sklepu. 

rower CX-One Carbon Team Force 2022 + eBon rower CX-One Carbon Team Force 2022 + eBon 2
  • Wyprzedaż!
  • -12%
Time left
Przełajowe

rower CX-One Carbon Team Force 2022 + eBon

Accent
600-66-00_ACC
Od: 12 759,00 zł
12 759,00 zł 14 499,00 zł
CX-One Carbon w zupełnie nowym malowaniu, które będzie wyróżniało się na każdym wyścigu przełajowym lub na ulubionej technicznej rundzie w lesie!
rower CX-One Carbon Apex 2023 + eBon rower CX-One Carbon Apex 2023 + eBon 2
Obecnie brak na stanie
Przełajowe

rower CX-One Carbon Apex 2023 + eBon

Accent
600-23-95_ACC
10 999,00 zł
10 999,00 zł
Sprawdzony frameset CX-One Carbon zyskał zupełnie nową odsłonę. Koła na obręczach Accent TGR oraz komponenty Accent. Całość tworzy kompletny, zwinny rower, idealny na przełajowe ściganie i trenowanie!
rower CX-One Carbon TGR Rival 2022 + eBon rower CX-One Carbon TGR Rival 2022 + eBon 2
  • Wyprzedaż!
Obecnie brak na stanie
Przełajowe

rower CX-One Carbon TGR Rival 2022 + eBon

Accent
600-66-05_ACC
11 499,00 zł
11 499,00 zł
Karbonowa przełajówka z tygrysim motywem…? Od razu wiadomo, że w ten projekt musiał być zaangażowany Bartosz Mikler – czołowy polski przełajowiec i tester naszych produktów.
rower CX-One Carbon TGR Rival 2023 + eBon rower CX-One Carbon TGR Rival 2023 + eBon 2
Obecnie brak na stanie
Przełajowe

rower CX-One Carbon TGR Rival 2023 + eBon

Accent
600-23-90_ACC
11 999,00 zł
11 999,00 zł
Nasz flagowy model roweru przełajowego z tygrysim motywem. Ta w pełni karbonowa rama powstała dzięki wieloletniej współpracy z czołowymi polskimi przełajowcami.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby ze strony naszych klientów zadbaliśmy o to, aby asortyment tej kategorii zawierał najlepsze jednoślady. Dzięki temu można tu zaopatrzyć się w wysokiej jakości rower przełajowy do zadań specjalnych. Wiemy, jak ważny jest komfort użytkownika, dlatego zapewniamy duży wybór rozmiarów - od XS do XL. Sprawia to, że kupisz tu pojazd idealnie dopasowany do Twojego wzrostu, który w jak najwyższym stopniu sprawdzi się do jazdy nawet na długich dystansach. 

Każdy element rowerów przełajowych dostępnych w tej kategorii został starannie wyselekcjonowany spośród dostępnych na rynku rozwiązań. Umożliwia to łatwe znalezienie jednośladu wyróżniającego się jak najlepszą konfiguracją pod względem technicznym, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym kolarzom o sprecyzowanych oczekiwaniach. 

Dostępność kilku modeli w różnych rozmiarach umożliwia wybór egzemplarza dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Znajdź więc odpowiedni rower przełajowy w naszej ofercie i złóż zamówienie, aby cieszyć się jednośladem do jazdy w trudnych warunkach.