Filtry

Producent
Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi
Interaktywny (sterowanie za pomocą smartfona/tableta/komputera)

eRaty Santander Consumer Bank

Chciałbyś przetestować trenażer?

Umów się z nami i przyjedź do sklepu na Żywieckiej 83. Przygotujemy dla Ciebie stanowisko z trenażerem, telewizorem i Zwiftem.

    

Nawet najbardziej wprawiony w bojach kolarz w pewnym momencie odpuszcza treningi na świeżym powietrzu, choćby z powodu niekorzystnej aury. Na szczęście nadejście chłodniejszych miesięcy nie musi oznaczać kategorycznej rezygnacji z treningów. Dla osób, które pragną ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy stworzono innowacyjne rozwiązanie w postaci trenażerów, które już od kilku lat pomagają kolażom utrzymać formę przez cały rok.

Zalet korzystania z urządzeń tego typu jest naprawdę sporo, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zakup sprzętu, który z powodzeniem można stosować w domu. Klasyczne rozwiązania są oczywiście jak najbardziej rekomendowane, my jednak z wielkim zainteresowaniem spoglądamy na trenażery takich firm, jak Tacx i Elite, sięgających po nowoczesne rozwiązania umożliwiające kolarzom w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w proponowanym sprzęcie. Trenażery interaktywne, bo o nich właśnie mowa, to prawdziwa rewolta w kolarskim świecie.

Część zalet już znamy: interaktywny trenażer pozwala na efektowny trening w warunkach domowych na ukochanym sprzęcie. Do tego umożliwia odtworzenie warunków panujących na zewnątrz za sprawą mechanizmów potrafiących wygenerować naprawdę duży opór, tak niezbędny do wydajnego treningu siłowego. W zależności od modelu można otrzymać realistyczne wrażenia podobne do tych, jakie towarzyszą podczas jazdy po prawdziwym, na dodatek wymagającym terenie. Ponadto możemy być pewni płynnej regulacji oporu, cichej pracy urządzenia oraz kompatybilności z większością rowerów szosowych i górskich.

Ale to nie wszystko. Aby trening okazał się naprawdę wartościowy, warto wykorzystać dane, które podczas ćwiczeń ukazują się na ekranie urządzenia. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu wiemy dokładnie, jaką trasą się poruszamy, tworzymy własne plany treningowe, a także… ścigamy się ze znajomymi online. Wszystko to dzięki interaktywnej możliwości obsługi sprzętu poprzez smartphone, tablet czy komputer PC oraz komunikacji przy pomocy technologii Bluetooth i ANT+ FE-C. Interaktywny trenażer okaże się strzałem w dziesiątkę dla każdego, kto ceni przemyślane, wygodne w użyciu rozwiązania.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów