Filtry

Ilość biegów - przód
Ilość biegów - tył
Kolekcja

eRaty Santander Consumer Bank

Rowery młodzieżowe i dziecięce

Dla najmłodszych fanów kolarstwa przygotowaliśmy ofertę dostosowaną do ich warunków fizycznych oraz możliwości - są to rowery młodzieżowe oraz dziecięce, a także biegowe, specjalnie dla najmłodszych adeptów tego sportu. Bardzo duże możliwości wyboru pozwalają wybrać optymalną opcję pod względem własnych upodobań, ale także spełniających warunki bezpieczeństwa, co jest ważniejsze przede wszystkim z punktu widzenia rodziców.


Rowery dla dzieci w różnym wieku

Pojazdy o bardzo zróżnicowanych wymiarach kół umożliwiają znaleźć w naszej ofercie rowery zarówno dla młodzieży pukającej do progów dorosłości, jak i maluchów dopiero rozpoczynających przygodę z tym rodzajem aktywności fizycznej. W ten sposób sprzedajemy pojazdy, których koła mieszczą się w przedziale rozmiarowym od 8 do nawet 27,5 cala.


Sprawdzeni producenci

Polecamy pojazdy zarówno polskich, jak i zagranicznych firm, które dostarczają rowery przeznaczone dla młodzieży oraz dzieci. Są to przede wszystkim takie marki, jak Author, ale także Milly Mall oraz znana i bardzo popularna wśród polskiego społeczeństwa firma Romet. Posiadamy bardzo dużą liczbę pojazdów chłopięcych, jednak dysponujemy również sporą liczbą produktów przeznaczonych dla dziewcząt.


Bogactwo wyboru kolorów

Bardzo duże zróżnicowanie możemy zaproponować w zakresie możliwego wyboru koloru roweru młodzieżowego lub dziecięcego. Są one produkowane zarówno w jednolitych, klasycznych barwach, czyli chociażby czarnej, czerwonej czy fioletowej. Poza tym, oferujemy bardzo wiele ciekawych połączeń różnych odcieni, w tym chociażby czarno-pomarańczowego, biało-niebieskiego lub srebrno-czerwonego.

   
Wyposażenie propozycji dla dzieci i młodzieży

Dla wygody użytkowania staramy się sprzedawać pojazdy lekkie, a w takie kryteria świetnie wpisuje się aluminium, z którego wykonano większość naszych propozycji. Możemy jednak zaproponować również kilkanaście innych opcji, do których stworzenia wykorzystano stal Hi-Ten lub jej standardową wersję. Bezpieczeństwo jazdy wiąże się w dużej mierze ze sprawnymi hamulcami, a takie możliwości dają akcesoria V-brake, które zamontowane zostały w wielu rowerach dziecięcych i młodzieżowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 45 elementów