Dla profesjonalnych kolarzy lub amatorów, chcących poczuć się jak prawdziwi zawodowcy, nawet najmniejszy detal ma znaczenie. To od niego może zależeć zwycięstwo w wyścigu lub po prostu przyjemność z jazdy swoją szosówką czy przełajem, jak ma się to w zwyczaju mówić w żargonie kolarskim. Przechodząc od szczegółu do ogółu, niewątpliwie najbardziej podstawowym elementem każdego jednośladu są koła rowerowe, gdyż to one odgrywają olbrzymią rolę w aerodynamice, podobnie zresztą jak kształt ramy czy kierownicy. Dlatego też warto zadbać o ich odpowiedni wybór, dostosować je do własnych preferencji oraz indywidualnych potrzeb, a następnie dopiero ruszyć na podbój szos lub leśnych ścieżek.

 

Różne modele jednośladów, różne koła do roweru

Przy zakupie tych komponentów przede wszystkim należy zastanowić się, jaki model jednośladu się posiada, gdyż jest to ogromnie ważne. Rzecz jasna, inne elementy będą pasować do kolarki, inne do przełaju, a jeszcze inne do zwykłego górala. Jednak typ roweru to nie jedyna rzecz, od której będzie zależało odpowiednie dopasowanie kół. Najważniejszymi czynnikami są sprawdzenie rozmiaru, a także standardy podzespołów posiadanych w swoim jednośladzie. Może oczywiście się zdarzyć, że wiele rodzajów komponentów będzie pasować np. do kolarki, będącej naszą własnością. Należy jednak wtedy sugerować się zaleceniami pochodzącymi od producenta. Zapewni to potrzebne bezpieczeństwo podczas jazdy, a także wydłuży czas eksploatacji danych elementów, co jest bardzo ważne, gdy chcemy jak najdłużej cieszyć się bicyklem.

 

Szeroki wybór profesjonalnych kół w e-rower.pl

W tej kategorii znajdziecie Państwo koła do roweru szosowego, przełajowego czy MTB o różnych rozmiarach, a także w niezwykle atrakcyjnych cenach, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Ponadto, w naszej ofercie znalazły się również inne komponenty, takie jak: obręcze, piasty czy szprychy. Wszystkie elementy znajdujące się w asortymencie pochodzą od uznanych na rynku producentów (m.in. Shimano, Accent czy Dartmoor), którzy gwarantują odpowiednią jakość oraz solidność wykonania. Zapraszamy serdecznie do przejrzenia naszej bogatej oferty!

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 46 elementów