Rowery Crussis

Niezwykle szeroki wybór modeli w tej kategorii sprawia, że można bez trudu znaleźć nowoczesny jednoślad w każdym szczególe dostosowany do indywidualnych potrzeb. Crussis to marka produkująca czeskie rowery elektryczne w wielu funkcjonalnych wariantach. Wyposażone są w wydajne silniki i baterie o bardzo dobrej pojemności. W połączeniu z pozostałymi parametrami technicznymi sprawia to, że można na nich pokonywać nawet bardzo długie dystanse, w tym również w trudnych warunkach.

Męskie i damskie rowery elektryczne czeskiej marki Crussis występują w naszej ofercie w rozmaitych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Różnią się między sobą także silnikiem i pojemnością baterii. Wszystkie modele łączy jedno - doskonała jakość. Jest to zasługą starannego doboru każdego detalu i korzystania wyłącznie z najlepszych komponentów. Dzięki temu dostępne w tej kategorii czeskie jednoślady Crussis to warta uwagi propozycja dla osób szukających rowerów elektrycznych wyróżniających się bardzo korzystnymi parametrami technicznymi – przekonaj się osobiście!

rower e-Fionna 7.8 rower e-Fionna 7.8 2
  • -20%
Time left
Elektryczne

rower e-Fionna 7.8

Crussis
e-Fionna 7.8 (17)
8 398,00 zł
8 398,00 zł 10 498,00 zł
Crussis e-Fionna 7.8 to damski rower elektryczny stworzony z myślą o rekreacyjnych wycieczkach poza miastem, po leśnych ścieżkach i pagórkach, ale większe góry także nie są mu strszne! Sercem roweru Crussis e-Fionna 7.8 jest silnik centralny Bafang M400 oraz bateria z ogniwami Panasonic o pojemności 522 Wh...

Wykonanie z najlepszych komponentów i zróżnicowanie dostępnych modeli sprawiają, że każdy entuzjasta kolarstwa wybierze tu odpowiedni jednoślad dla siebie. Rowery elektryczne czeskiego producenta Crussis dzięki doskonałej specyfikacji technicznej spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Można wybrać modele dla kobiet i mężczyzn, które sprawdzą się do jazdy w przestrzeni miejskiej i na górskich trasach. Połączenie solidności z doskonałą wydajnością baterii i silnika sprawia, że stanowią doskonały wybór również do użytku w trudnych warunkach.

Jako że pochodzą od czeskiej marki Crussis słynącej z produkcji nowoczesnych rowerów elektrycznych, można mieć pewność, że to jedne z najbardziej opłacalnych rozwiązań. Dzięki nim pokonywanie nawet długich dystansów będzie prawdziwą przyjemnością. Nie zwlekaj zatem i sprawdź, który model spełnia Twoje oczekiwania i wymagania pod względem technicznym. Jeśli masz pytania na temat czeskich rowerów elektrycznych Crussis lub pozostałego asortymentu skontaktuj się z nami – z chęcią udzielimy dodatkowych informacji.