Rowery elektryczne Miejskie

Bardzo sprawne poruszanie się po uliczkach nawet dużych metropolii umożliwią nasze elektryczne rowery miejskie produkowane przez firmę Author. Występują zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla panów, a dzięki posiadanemu bagażnikowi można przewozić nawet całkiem spory bagaż podczas podróży do pracy, na zajęcia, a także w dowolnym innym celu przemieszczania się.

Elektryczne

rower e-Modeco URB 2.0 540Wh 2024

Romet
RBELEMOD2U28190839OA
10 999,00 zł
10 999,00 zł
Miejski rower z dodatkowym wspomaganiem skraca miejskie dystanse i ułatwia codzienność - to mniej stania w korkach i problemów z parkowaniem, więcej czasu na przyjemności, lepszy start dnia i więcej energii wieczorem. Romet e-Modeco URB 2.0 posiada całkowicie zintegrowaną baterią o pojemności 540 Wh i obniżoną ramę, która ułatwia wsiadanie...

Podstawowe zróżnicowanie wyposażenia

Wśród elektrycznych rowerów miejskich produkowanych przez firmę Author znaleźć można opcje w kilku dostępnych rozmiarach: od 16 do 20 cali, w tym także posiadające koła o wielkości 26 lub 28 cali. Zróżnicowanie dotyczy również posiadanych hamulców, w które są wyposażone sprzedawane w naszym sklepie pojazdy. Można wśród nich znaleźć opcje tarczowe, a także V-brake. Jednolitą cechą, która charakteryzuje oferowane jednoślady, jest z kolei zastosowany do ich stworzenia materiał, którym jest lekkie, a jednocześnie trwałe aluminium.

Kolorystyka elektrycznych rowerów miejskich

Oprócz samego wyposażenia ważne są oczywiście barwy, które odgrywają kluczową rolę w przypadku estetyki pojazdu, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Pod tym względem możemy zaproponować przede wszystkim opcje czerwone czy srebrne, ale także grafitowe, w tym zarówno w wersji standardowej, jak i matowej.

Zastosowane podzespoły

Ważnym czynnikiem wpływającym na wygodę płynącą z jazdy, niezawodność elektrycznych rowerów miejskich Author, a także bezpieczeństwo podczas pokonywania trasy w różnych warunkach atmosferycznych jest wykorzystywanie sprawdzonych elementów od znanych producentów na rynku. Do takich z pewnością należą firmy Shimano, Bafang, Prowheel czy Tektro.

Korzyści użytkowania elektrycznych rowerów miejskich

Kupując pojazd z tej kategorii, nie trzeba się specjalnie zmęczyć i spocić w trakcie jazdy, co jest korzystne w przypadku konieczności założenia eleganckiego ubioru, w tym przede wszystkim garnituru. Dzięki temu bez problemów mogą też poruszać się nimi osoby, dla których jazda przez miasto zwykłym jednośladem zbyłaby byt uciążliwa ze względu na wiek czy stan zdrowia.